تبلیغات
نرم افزار اموزش جلبریک محصولات اپل کاری از گروه کیان آی تی - ۱۰ برنامه جیلبریکی برتر سال ۲۰۱۰

نرم افزار اموزش جلبریک محصولات اپل کاری از گروه کیان آی تی
 

آیا می خواهید بدانید چرا باید آی فون ٬ آی پاد یا آی پد خود را در سال ۲۰۱۱ جیلبریک نمایید؟ یا اینکه جیلبریک کرده اید و به دنبال چند برنامه ی جالب هستید ؟ ادامه این متن را بخوانید تا به سوالاتتان جواب داده شود!


0-----------------------------------------------------------------------------------------------------------آیا می خواهید بدانید چرا باید آی فون ٬ آی پاد یا آی پد خود را در سال ۲۰۱۱ جیلبریک نمایید؟ یا اینکه جیلبریک کرده اید و به دنبال چند برنامه ی جالب هستید ؟ ادامه این متن را بخوانید تا به سوالاتتان جواب داده شود!

در این مقاله ما ۱۰ تا از بهترین برنامه هایی که بعد از جیلبریک از طریق سیدیا می توانید نصب کنید را معرفی کرده ایماین کارهایی که توسط این برنامه ها می توان انجام داد در حالت معمول و بدون جیلبریک انجام پذیر نیستند!

خب شروع می کنیم

۱۰- SBSettings

یکی از معروفترین برنامه های این لیست SBSettings استبا این برنامه ٬ کاربران می توانند تنظیمات دستگاه خود را بدون رفتن به Settings و به سرعت تغییر دهند.

۹- WinterBoard

یکی دیگر از برنامه های معروف WinterBoard می باشداین برنامه به کاربران این امکان را می دهد که تم های مختلفی را به قسمت های مختلفی از دستگاه شان شامل springboard ٬ lockscreen٬ user interface و بسیاری جاهای دیگر اضافه نمایندواقعا امکانات این برنامه تمام نشدنی هستند!

۸- InfiniFolders

با آمدن iOS 4 ٬ اپل امکان فولدربندی را به springboard اضافه کرددر حالی که این امکان واقعا جالب بود ٬ اما کامل نبوداین ویژگی تنها به کاربران این اجازه را می داد که ۱۲ برنامه در داخل یک فولدر قرار بدهندحالا اگر مثلا بیشتر از ۱۲ بازی داشتید چه کار می کنید؟ ۲ تا فولدر بازی می سازید؟ خیرپاسخ شما InfiniFolders می باشداین برنامه محدودیت ۱۲ برنامه را از روی فولدرها بر می دارد و به فولدرها امکان اسکرول می دهد.

۷- MyWi

دنبال یک راهی می گردید تا اینترنت روی آی فون تان را به اشتراک بگذارید؟ شما می توانید این کار را انجام دهید به علاوه آنکه این اشتراک را از طریق WiFi انجام می دهیداین بدین معنی است که آی فون شما به یک WiFi hotspot تبدیل می شود.

۶- My3G

تا حالا شده بخواهید یک تماس FaceTime داشته باشید اما به وای فای دسترسی نداشته باشید ؟ این مشکلات دیگر با این برنامه به پایان رسیده انداین برنامه آی فون شما را گول می زند تا به جای وای فای از ۳G استفاده نمایدبا این برنامه می توانید از تمامی برنامه هایی که احتیاج به وای فای دارند بدون داشتن وای فای و از طریق ۳G استفاده نمایید.

۵- Wi-Fi Sync

با این برنامه دیگر احتیاجی به کابل USB برای سینک با آی تونز نیست. Wi-Fi Sync به شما این امکان را می دهد که از طریق وایرلس با آی تونز سینک شویدتمام چیزی که احتیاج دارید خود برنامه بر روی دستگاه شما و یک برنامه هم بر روی کامپیوترتان استبعد از این دیگر احتیاجی به کابل USBبرای سینک ندارید.

۴- BiteSMS

برنامه ی SMS پیش فرض آی فون تقریبا یک سری ویژگی ها کم دارد. BiteSMS کلی ویژگی جدید شامل پاسخ و ارسال سریع SMS ٬ اضافه کردن Signature به انتهای SMS ٬ قفل کردن SMS ها با رمز ٬ template ها و بسیاری ویژگی های دیگراین برنامه واقعا به کسانی که زیاد SMS می دهند پیشنهاد می شود.

۳- Lockinfo

ممکن است به این موضوع پی برده باشید که اپل سیستم اطلاع رسانی کاملی نداردهمیشه تنها یک پنجره باز می شود که خیلی کارآمد نیست وقتی پیام های اطلاع رسانی زیادی داشته باشید.این برنامه تمام پیام های اطلاع رسانی شما را بر روی یک صفحه نشان می دهد.

۲- Frash

یکی از ویژگی هایی که در دستگاه های iOS وجود ندارد Adobe Flash می باشدبا این حال ٬ با برنامه ی Frashبه شما امکان نمایش محتوای فلش را در سافاری می دهدتا حالا همه ی محتواهای فلش پشتیبانی شده است غیر از ویدئو ها.

۱- MultiIconMover

این یک ویژگی ای است که می بایست در خود iOS گذاشته می شدوقتی یک آیکن را در دستگاهiOS ای تکان می دهید تنها می توان یکی را در هر بار تکان داداین کار واقعا زجر آور و کند است.بنابراین MultiIconMover ساخته شده استاین برنامه به کاربران این امکان را می دهد تا چند آیکن را یکجا به صفحات متفاوتی منتقل کنند.

طبقه بندی: اخبار اپل،  اموزش ها، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 22 دی 1389 توسط امیر حسین ط
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ